Niezłe sztuki robią sztukę

Te bliźniaczki mają obsesję na punkcie penisów, piersi, wagin, tyłków i ostrego seksu. Owe pasje postanowiły przełożyć na wielką sztukę malarską

Poznaj bliźniaczki Allie i Lexi Kaplan, czyli amerykańskie artystki, na puncie których oszalał świat sztuki a branżowi eksperci już dziś przewidują, że ich prace niedługo będą sprzedawane za grube miliony dolarów.


Być może są mniej utalentowane, niż nasza polska Madeline Gavi, jednak na pewno tworzą sztukę, na widok której ze wstydu mógłby zaczerwienić się nawet Rocco Siffredi.


Tych dziewczyn z Los Angeles nie kręci bowiem malowanie słodkich widoczków, zdecydowanie bardziej wolą bardziej pieprzną tematykę: sztuka panien Kaplan to obrazy przedstawiające Kim Kardashian i Paris Hilton robiące lody na swych seks-taśmach, naga Melania Trump, lub też akty solidnie obdarzonych facetów. 

Nawet malując autoportrety owe 23-latki muszą iść w totalny hardkor, jak chociażby w przypadku dzieła, z którego dziewczyny są najbardziej dumne. Chodzi tu o dzieło, które jednocześnie zbulwersowało i zachwyciło amerykańskich speców od malarstwa: na obrazie artystki są wypięte tyłem, z pupami wysmarowanymi czekoladą i truskawkami włożonymi w „te” miejsca.

Głodny sztuki? Zapraszamy do galerii gorących malarek z USA:


Mocno seksualna jest nie tylko tematyka obrazów, lecz i sam proces twórczy – Allie i Lexi zamiast pędzli uwielbiają używać własnych części ciała, zwłaszcza pup. Najpierw smarują sobie nawzajem farbami pupy, które następnie przykładają do płócien malarskich.Dodał(a): Środa 10.08.2016