Niewinna Rachel Cook

Ten niewinny aniołek, to prawdziwy tytan pracy! Niech nie zmyli Cię jej dziewczęcy urok i rozkoszne spojrzenie – ta dziewczyna jest w pełni samodzielna i świetnie umie zadbać o swoje.

Ma dopiero 21 lat, ale pracuje jak wół. Co chwilę występuje w nowej reklamie czy kampanii. Można więc zakładać, że do swojej pracy podchodzi bardzo rzetelnie i profesjonalnie, bo na brak zleceń narzekać nie może. No ale to również kwestia jej nieziemskiej urody. Niewinna dziewczyna z ostatniej klasy liceum łypie na swoich fanów cielęcym wzrokiem i robi to tak nieskazitelnie, że zaczynasz się zastanawiać, czy obserwowanie jej jest aby na pewno legalne...

Ale spokojnie, Rachel Cook 8 stycznia obchodziła swoje 21 urodziny, więc jest pełnoletnia nawet w Stanach Zjednoczonych, skąd się wywodzi. Urodziła się w Seattle, ale jej dom jest tam, gdzie aktualnie potrzebują jej na planie zdjęciowym.Ale nie ogranicza się wyłącznie do pracy. Uwielbia podróżować po świecie, a my uwielbiamy oglądać z tego relacje, bo Rachel często wybiera kierunki, w których jest ciepło i można bez skrępowania paradować w bikini. Ale trzeba przyznać, że amerykańska modelka we wszystkim wygląda świetnie.

Z jednej strony to zapewne kwestia genetyki, choć dziewczyna na swoją sylwetkę ciężko pracuje. Zgrabne 84-56-85 przy wzroście 175 centymetrów daje jej świetne predyspozycje do wykonywania swojego zawodu, ale też i do owijania sobie panów wokół palca. Ale przecież ten aniołek nie jest zdolny do takich rzeczy. To my, panowie, zachowujemy się jak żeglarze, ślepo podążający za głosem syren.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/rachelc00k Poniedziałek 20.06.2016