Niegrzeczna pielęgniarka - Belle Lucia

Pomoże ci kiedy złamiesz nogę, a potem zabierze na plażę. Ta australijska modelka jest dyplomowaną pielęgniarką i uwielbia pokazywać swoje opalone ciało.

Belle Lucia to australijska modelka, w której żyłach płynie krew niemiecka i portugalska. Wystarczy na nią spojrzeć, aby zrozumieć, że to mieszanka wybuchowa. Zawsze pokryta jest odpowiednią ilością brązu i niczym Marylin Monroe posiada seksownego pieprzyka nad górną wargą, a także ma niesamowite wyczucie stylu. Przynajmniej jeśli chodzi o stroje kąpielowe.

Z tego względu najczęściej pozuje dla firm produkujących bikini. Jako modelka jest bardzo zapracowana. Musi dużo podróżować, aby uczestniczyć w różnych sesjach. W kwietniu 2017 roku spotkamy ją w Stanach Zjednoczonych, ale już miesiąc później będzie w Japonii. Niewątpliwie ciężko za nią nadążyć.

Prócz idealnych kształtów eksponowanych przy każdej możliwej okazji, jej niewątpliwym atutem jest kierunek studiów, jaki wybrała. Otóż ma magistra z pielęgniarstwa. Będzie musiała więc czasami zamienić skąpe bikini, na równie seksowny fartuszek. Jakby nam zagwarantowano, że to ona w razie choroby będzie się nami opiekować, pewnie odwiedzalibyśmy placówki służby zdrowia o wiele częściej.

Jej imię i nazwisko jest bardzo zbliżone do nazwy gry La Belle Lucie, odmiany pasjansa. Niestety nigdy nie byliśmy dobrzy w tej karciance, ponieważ na komputerach musimy robić nieco inne rzeczy niż oddawać się takim drobnym przyjemność. Na przykład znajdować takie perełki jak Belle.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/belle_lucia/ Piątek 31.03.2017