Naturalne piękno - Olga Katysheva

Ta Rosjanka z miseczką D, jest niemal w pełni naturalna. Drobny zabieg to mały grzech, jaki jesteśmy w stanie wybaczyć. Do takich sąsiadek jak Olga Katysheva chętnie wzdychamy.

Olga Katysheva jest słodką jak czekolada Rosjanką. Zdaje sobie z tego sprawę, bo w nicku na Instagramie zamiast swojego prawdziwego nazwiska, podała pseudonim chocolate. W 2017 roku skończyła 27 lat, a już zdążyła podbić internet.

Na swoim koncie działa aktywnie od 2013 roku i do miliona obserwatorów brakuje jej nieco ponad 100 tysięcy fanów. Wierzymy, że szybko dobije do okrągłej liczby. Z pewnością na to zasługuje.

Olga ma najlepszy typ urody, bo słowiański. Często chwali się swoim pięknym ciałem i buzią, a co najważniejsze nie nakłada na twarz tony makijażu. Preferuje styl naturalny. Przynajmniej w 99%.

Od razu informujemy, że duże, skrywane pod miseczką D, piersi nie ingerował żaden chirurg. Nie zawsze jednak była taką seksbombą, z kształtami, za które wielu facetów, jeśli nie wszyscy, dałoby się pociąć.

Na jednym ze swoich profili społecznościowych opublikowała zdjęcie sprzed 10 lat. Jej fani oszaleli. Dziewczyna przyznała się, że przeszła operację zwężania kości. Cała reszta to już tylko efekt jej ciężkiej pracy nad swoim, aktualnie wysportowanym ciałem. Zresztą zobaczcie sami.

Просто кость сузилась))) разница в фото 10 лет! Люблю старые фото) я была блондинкой и рыжей и черной и мелировалась. С...

Opublikowany przez Olga Katysheva na 3 czerwca 2016

Nie jesteśmy tacy, że interesujemy się tylko wyglądem kobiety. Ważne jest dla nas ich wnętrze i inteligencja. Olga nie jest pustą lalą. Prócz pięknego ciała, posiada również wyższe wykształcenie. Ukończyła prawo na Ural State Law University w Jekaterynburgu, skąd pochodzi.

Takie dziewczyny z polskiego sąsiedztwa lubimy. Nawet nie jesteśmy źli za to małe oszustwo pod postacią operacji zwężenia kości. Przecież mogło być gorzej, gdyby wpadła na pomysł pomniejszenia swoich piersi.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/olgachocolate/ Piątek 24.03.2017