Naturalna imprezowiczka - Alyssa Arce

Jest gorąca jak słońce na południu Stanów Zjednoczonych, a jej fotki wręcz parzą. Do tego często pokazuje się nago w towarzystwie butelki, a media plotkarskie rozpisywały się o jej wakacjach na Ibizie.

Alyssa Arce ma dopiero 24 lata, a już jest dobrze znana panom na całym świecie. Pozowała dla wielu czasopism o tematyce męskiej, gdzie na okładkach pokazywała się w negliżu. Ewidentnie dziewczyna jest pewna siebie i swojej seksualności oraz nie przejmuje się wszelkim hejtem kierowanym w jej stronę.

Jej Instagram roi się od seksownych filmików, na których jest całkowicie nago, bo na przykład akurat bierze prysznic. Nawet jeśli robi karierę jako profesjonalna modelka, to nie zapomina o swoim pół milionie fanów na mediach społecznościowych.

Pochodzi z Karoliny Południowej, co oznacza, że jest gorącą jak tamtejsze słońce dziewczyną. Koło jej wdzięków nie mógł przejść obojętnie Justin Bieber. W 2014 roku media plotkarskie rozpisywały się o ich rzekomym romansie, bo spędzili razem namiętne wakacje na Ibizie, czyli mekce wszelkich imprezowiczów.

A imprezować to ona potrafi. Alyssa jest kobietą zdecydowanie w naszym typie. Nie dość, że można ją zobaczyć nago i bez makijażu to jeszcze często w towarzystwie alkoholu. Na zdrowie.
Dodał(a): Mateusz Olch / fot.: https://www.instagram.com/miss_alyssaarce/ Wtorek 30.05.2017