Naturalna Chiara Bransi

Drobna, lecz seksowna, do tego naturalna i piękna. Taka właśnie jest młodziutka Chiara Bransi. Zobaczcie jej seksowne fotki i zachwyćcie się razem z nami.

Od razu zaczniemy od zaskakującej informacji na temat naszej dzisiejszej bohaterki. Mianowicie Chiara urodziła się w Hanowerze w Niemczech. Tak, nas też to zdziwiło, gdy po raz pierwszy się o tym dowiedzieliśmy. Niemniej cieszymy się, że wciąż jest nadzieja dla naszych zachodnich sąsiadów, że nawet u nich w kraju mogą urodzić się takie piękności jak Chiara.

Zaraz po tym, jak skończyła szkołę w wieku 18 lat, przeniosła się ze smutnego Hanoweru do słonecznej i gorącej Barcelony, by studiować marketing modowy i komunikację. Obecnie ma 21 lat i tytuł licencjata; przeniosła się także w jeszcze bardziej słoneczne i gorące miejsce, i to nie tylko ze względu na pogodę, czyli na Ibizę.

Poza tym jest pasjonatką mody (pewnie się już tego domyśliliście) i zdrowego trybu życia. Kocha słońce, plaże i najlepiej czuje się mając na sobie bikini (na to też już na pewno wpadliście). Słońce i plaże też ją bardzo kochają, a bikini i inne kostiumy kąpielowe również dobrze się czują, gdy Chiara wciśnie w nie swoje krągłości. My też jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc to oglądać.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/chiarabransi/ Środa 09.08.2017