Naturalna 18-tka

Nie potrzebuje tony makijażu, aby ładnie wyglądać. Jest młoda i naturalna, a na swoich zdjęciach pokazuje się z najlepszej strony.

W lutym 2017 roku Claudii Pitt stuknęła 18-stka. I chociaż jest bardzo młoda, robi karierę, której może jej pozazdrościć wiele rówieśniczek. Jako modelka współpracowała już z firmami takimi jak Daniel Wellington, Happy Plugs i Kat the Label swimwear. Najbardziej jednak znana jest ze swojej działalności w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi już ponad 100 tysięcy fanów.


Za sprawą tego profilu trafiła do modellingu. To w sieci wypatrzyło ją sprawne oko pracowników agencji Neon Model i zaproponowano jej współpracę, na którą szybko przystała. Nie trzeba było jej dwa razy namawiać.

Nazwisko ze słynnym, amerykańskim gwiazdorem, który znany jest z tego, że jego partnerką jest Angelina Jolie, ale nie ma między nimi pokrewieństwa. Urodziła się i mieszka w Australii, będąc tym samym kolejnym, żywym dowodem na to, że w tym pięknym kraju mieszkają nie tylko kangury, ale przede wszystkim piękne kobiety. Claudia lubi pokazywać swoje ciało, prężąc się w samej bieliźnie, albo w bikini na plaży, co nas bardzo cieszy.

Nie ma jednak zbyt dużego parcia na szkło. Chroni swoją prywatność będąc przede wszystkim zwyczajną nastolatką i dobrze się bawiąc. Niestety utrudnia to znalezienie jakichkolwiek o niej informacji. Chyba będziemy musieli do niej zadzwonić z jakąś ciekawą propozycją, aby uchyliła rąbka tajemnicy. Chociaż na zdjęciach pokazała już niemal wszystko...
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/claudy_pitt Czwartek 30.03.2017