Natalie Roser – ten uśmiech Cię olśni

Gdybyś spotkał Natalie Roser na ulicy, to najpierw stanąłbyś jak wryty, widząc jej boskie ciało, a później otworzyłbyś usta z zachwytu nad jej uśmiechem. Ta mieszanka jest wprost oszałamiająca.
okł.jpg

Natalie Roser to rzadki przypadek dziewczyny, która łączy w sobie dwie przeciwstawne, wzajemnie wykluczające się cechy. Z jednej strony spójrzcie na nią całą – kwintesencja kobiecości, boskie kształty, jędrne piersi, soczyste pośladki, wąska talia i piękne biodra (jej wymiary to 86-65-94). Do tego te włosy i cała zmysłowa sylwetka – po prostu kobieta idealna.

Z drugiej zaś strony, wystarczy, że odsłoni tę perfekcyjną klawiaturę białych zębów w szczerym i pełnym uśmiechu, by można było odkryć w niej urok małej dziewczynki, z którą chciałoby się biegać po łące i zbierać poziomki w lesie, i której chciałbyś wybaczyć wszystko, właśnie za ten jeden piękny uśmiech.

Dziewczęcy urok to jednak tylko pozór, bo tak naprawdę Natalie ma 24 lata i jej dzieciństwo dobiegło końca już parę ładnych lat temu. I całe szczęście, bo jako dojrzała modelka wcale nie boi się brać udziału w seksownych sesjach, w których ubrana jedynie w skąpe bikini, pręży swe oszałamiające wdzięki do obiektywu aparatu, dzięki czemu my możemy się nimi teraz zachwycać.


Poza tym Natalie to miłośniczka lata, pizzy, psów i selfie, których całą masę możecie ujrzeć także na jej koncie na Instagramie, które obecnie śledzi 560 tys. osób. Jesteśmy pewni, że w 90 procentach to faceci, olśnieni urodą pięknej Natalie Roser.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Wtorek 19.07.2016