Natalie Golba – seksowna sąsiadka

Miała być ekonomistką, ale na szczęście została modelką. Natalie pochodzi z Rosji i rozgrzewa nas bardziej niż tamtejszy alkohol.

golba.jpg

Natalie Golba urodziła się jako nasza sąsiadka. Pochodzi bowiem z Rosji udowadniając, że ten kraj nie powinien kojarzyć się tylko z zimnem i mocnym alkoholem, ale również gorącymi kobietami. W Moskwie serce kierowało ją w stronę kariery artystycznej, ale porzuciła ją na rzecz modellingu. Co nas bardzo cieszy, bo w skąpych strojach przed obiektywem prezentuje się zniewalająco.

Ta dziewczyna ma wiele talentów. W swoim krótkim życiu próbowała sił w malarstwie, balecie i pobierała również lekcje aktorstwa oraz gry na pianinie. W młodości przejawiała zdolności matematyczne i rodzice, obydwoje będący chirurgami, chcieli, aby kształciła się w kierunku nauk ścisłych, dlatego zdobyła tytuł magistra ekonomii. Po studiach zdecydowała się na kontynuowanie nauki, ale już w moskiewskiej szkole muzycznej. W 2013 roku w wieku 20 lat wyemigrowała do Nowego Jorku, gdzie aktualnie mieszka.

Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/nataliegolba/ Piątek 20.07.2018