Natalia Wasiluk – seksowna blogerka

Dziś przyszedł czas na nutkę polskiego piękna. Choć właściwie to nie wiemy czy sformułowanie „nutka piękna”, jest odpowiednie w odniesieniu do Natalii Wasiluk. W jej przypadku chodzi bowiem wręcz o całe gamy urody.

Uwielbiamy piękne kobiety. A w szczególności, gdy są one piękne i pochodzą z Polski. Wówczas nasze patriotyczne uczucia biorą górę i nie możemy powstrzymać dumy, płynącej z faktu, że gdzieś tam jest jakaś nieziemska niewiasta pochodząca z naszego kraju, której uroda mogłaby zawładnąć całym światem, a przynajmniej jego męską połową.

A właśnie taką urodą może pochwalić się Natalia Wasiluk, polska blogerka lifestyle’owa i szafiarka. Dziewczyna nie jest zbyt znana szerszemu gronu Polaków i my sami mamy z nią styczność po raz pierwszy. Natrafiliśmy na nią jednak w ramach codziennego poszukiwania oszałamiającego piękna w internecie i od razu wsiąknęliśmy. 

Największymi atutami Natalii, na co dzień prowadzącej swojego bloga o nazwie „Liberate Me1” („Wyzwól mnie”) oraz konto na Instagramie (na którym ma blisko 60 tys. followersów), są przede wszystkim boskie piersi i nogi, sięgające od ziemi do samego nieba. Poza tym spójrzcie na tę doskonale wyrzeźbioną pupę, pełne usta i piękne włosy. Prawdziwy cud natury!

Z takimi atutami, nawet jeśli dotychczas Natalia jest mało popularna, wróżymy jej wielką karierę, zarówno w Polsce jak i na świecie. Wasiluk – zapamiętajcie to nazwisko, bo jeszcze nie raz o nim usłyszycie.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Czwartek 23.06.2016