Nasia Jansen - mistrzyni Taekwondo

Nasia Jansen to nie tylko gorąca modelka, ale również niebezpieczna fighterka, która uwielbia sztuki walki. Seksowna czarnulka ma czarny pas w Taekwondo i po mistrzowsku wymiata podwójnym nunczako. Uwielbiamy takie ostre laski!

FFN_BAC_Nasia_Jansen_101415_51879377.jpg

Nasia Jansen to gorąca modelka, w której żyłach płynie niemiecko-tunezyjska krew. Jej egzotyczną urodę oraz nieziemską figurę, a w szczególności piersi w rozmiarze DD, mogłeś oglądać m.in. w Playboyu.

Jednak ta jędrna niewiasta ma nie tylko ładną buźkę i wspaniałe krągłości, ale również bardzo sprawne ciało i umiejętności, których mógłby pozazdrościć jej nie jeden facet. Seksowna brunetka to mistrzyni w Taekwondo, która wymiata podwójnym nunczako oraz mieczami, a oprócz tego trenuje także Muay Thai, Kickboxing i MMA.Nasia Jansen to również kolejna ślicznotka zatrudniona do reklamy wody mineralnej. Musimy przyznać, że już w pierwszej sesji zdjęciowej promującej ten produkt wypadła znakomicie! Jej gorące kształty w dwuczęściowym bikini prezentowały się perfekcyjnie!
Dodał(a): Bartosz Joda, fot. FameFlynet Czwartek 15.10.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)