Najseksowniejsze singielki Instagrama

Same w Walentynki. Czekają tylko na ciebie. Wybieraj więc i baw się dobrze. Zrobiliśmy selekcję za ciebie.

Nawet my czasem przestajemy myśleć tylko o seksie i potrzebujemy odrobiny romantyzmu. Na szczęście szybko nam to mija. Z racji wyjątkowego święta postanowiliśmy przedstawić ci nieco mniej rozebrane panie niż mamy to w zwyczaju.

Od razu uspokajamy. Nie będą też całkowicie ubrane, bo przecież bez przesady. W każdym razie przejrzeliśmy zdjęcia na Instagramie oznaczone hashtagiem #singlegirl, czyli samotna dziewczyna. Zrobiliśmy to, żebyś ty nie musiał (doceń nasze poświęcenie!).

Kiedy tylko kliknęliśmy w odpowiedniego hashtaga, nagle okazało się, że wiemy dlaczego większość tych lasek jest sama. Jeśli chcesz to sprawdzić, robisz to na własną odpowiedzialność. Ostrzegaliśmy.

Z zalewu brzydkich singielek, wybraliśmy kilka, które wyróżniają się na tle innych. Wyszło również na jaw, że partnerki pewnych członków redakcji znalazły się w gronie samotnych dziewczyn.

A więc nasi koledzy właśnie dowiedzieli się, że już są singlami. Nie pierzmy jednak brudów publicznie. Ale uważaj, bo może to być nowy sposób, żeby dziewczyna z tobą zerwała. W Walentynki. Przez Instagrama. Najgorzej.


Oznaczanie selfie #singlegirl jest niczym wołanie tych dziewczyn o pomoc. Czekają na twój ruch. Możesz go wykonać, bądź przeglądać ich zdjęcia dalej. Wybierz najładniejszą, a kiedy już samotność zacznie ci doskwierać bardziej niż zazwyczaj, napisz do niej.

Wśród tych wolnych lasek, znalazły się dziewczyny różnych narodowości. Jest oczywiście tez Polka, bo jak wiemy, Polki są najpiękniejsze. Bez względu na to w jakich kobiecych kształtach gustujesz, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Nawet jeśli ślubu z tego nie będzie to może chociaż przygoda na jedną noc.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/explore/tags/singlegirl/ Wtorek 14.02.2017