Najseksowniejsza żyjąca kobieta 2015

To zdecydowanie jej rok. Najpierw magazyn GQ uznał ją za Kobietę Roku, a teraz otrzymała od magazynu Esquire tytuł Najseksowniejszej Żyjącej Kobiety.
emilia-clarke-esquire.jpg

28-letnia Brytyjka, która w „Grze o Tron” grała Daenerys Targaryen, znaną również jako Khaleesi, występuje w serialu już od czterech sezonów. Cała produkcja jest bardzo udana, więc większość aktorów dostaje kolejne angaże, ale Emilia zbiera do tego kolejne korony i szarfy z nowymi tytułami.

Jeszcze w kwietniu wylądowała na 9. miejscu najseksowniejszych kobiet w rankingu FHM, a w 2014 roku Aniołki Victoria's Secret uznały jej usta za najbardziej zmysłowe. Teraz zgarnęła dwa tytuły.Koledzy z amerykańskiego wydania magazynu Esquire uznali, że bardzo naturalnie łączy w sobie wiele skrajności jak słodki i twardy charakter, emocjonalizm i bezwzględną determinację, a to tłumaczy jej seksapil. Dodają, że może zagrać królową oraz młodszą siostrę, dominę i kumpelkę.

W tym roku bierze udział w trzech produkcjach filmowych: „Voice from the Stone”, „Terminator: Genisys”, „Rosaline”, ale jej kariera zawodowa dopiero nabiera większego tempa. Z kolei jej uroda z wiekiem nabiera bardziej kobiecych rysów, jednak Emilia nie gubi przy tym dziewczęcej niewinności.


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Wtorek 13.10.2015