Najseksowniejsza hakerka świata

Oto wysilikonowana Azjatka, która bez trudu postawi każdy serwer FTP i nie tylko. Kochasz mądre laseczki? Poznaj pannę SexyCyborg

Sądzisz, że na operacje radykalnego powiększania biustów decydują się jedynie dziewczyny mające poziom intelektu na poziomie rozwielitki? A może żyjesz w przekonaniu, że dziewczyny zajmujące się informatyką muszą być brzydkie jak noc?


Oto osoba, która przełamuje oba powyższe stereotypy, czyli informatyczka, która wręcz ubóstwia nie tylko demonstrować światu swój intelekt, ale i ciało.

Występująca pod ksywą SexyCyborg pochodzi z chińskiego Shenzen (prowincja Guangdong) i co rusz wprawia w osłupienie cały świat, demonstrując pomysły tak błyskotliwe, jak chociażby wynalazek, który wymyśliła i własnoręcznie wykonała: ekstremalnie krótka (16 centymetrów) spódniczka mini z zainstalowanym pod nią zestawem oświetlenia LED, który wieczorami efektownie zwraca uwagę na uda dziewczyny oraz to, co ma pomiędzy nimi.

Zobacz galerię kształtnej hakerki: 


Wybrałbyś się na randkę z panną SexyCyborg, która z równą łatwością radzi sobie z obsługą komputera (jest uznawana za jedną z najlepszych hakerek na świecie), co z chodzeniem w kilkunastocentymetrowych szpilkach? Skoro o szpilkach mowa: ta geniuszka opracowała także seksowne buty, w których umieściła skomplikowaną aparaturę do hakowania komputerów na odległość.


Dodał(a): Piątek 12.08.2016