Najseksowniejsza ex na Instagramie - Alexis Ren

Ma 20 lat i bez wątpienia jest jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Alexis Ren od dłuższego czasu jest ponownie do wzięcia, po tym jak rozstała się z Jayem, który prawdopodobnie nie był w stanie zaspokoić jej potrzeb.

Alexis Ren ma zaledwie 20 lat, a w świecie mediów społecznościowych zdążyła narobić wokół siebie wiele szumu. Ludzie oszaleli na jej punkcie kiedy w 2015 roku w sieci zadebiutował filmik z nią i jej chłopakiem w rolach głównych, na którym para pokazywała swoje szalone i bajeczne życie. Sielanka nie trwała jednak długo.

Od czasu publikacji wideo ich związek przeżywał już głównie upadki, aż w końcu doszło do rozstania. Podobno relacja z Alexis źle wpływała na interesy Jaya Alvarreza, który również jest modelem. Z drugiej strony dziewczyna wyznała, że jego przyrodzenie nie robi wrażenia. Może właśnie to było powodem zerwania?

Ważne jest jednak to, że przez dwa lata razem podróżowali po różnych zakątkach naszej planety i skrzętnie dokumentowali każdy wyjazd na swoich profilach społecznościowych. Wtedy media zgodnie ochrzcili ich mianem najseksowniejszej pary świata. Nie będziemy oceniać typowo surferskiej urody Jaya, ale Alexis rzeczywiście można uznać za jedną z najgorętszych kobiet, jakie kiedykolwiek stąpały po naszej planecie.

Do idealnego ciała niewiele jej brakuje, bo wymiary tej pochodzącej z Kalifornii dziewczyny to 89-58-89, a piersi skrywa w miseczce C. W jej żyłach natomiast płynie rosyjska i niemiecka krew. Aspiruje do zostania aniołkiem Victoria’s Secret i jest na dobrej drodze do spełnienia marzeń, bo profesjonalnie przed obiektywem pozuje od 13 roku życia.

Na miejscu Jaya plulibyśmy sobie w twarz za rozstanie z taką ślicznotką. Ale teraz, skoro Alexis jest wolna, może zaproponujemy jej naszą kandydaturę na zajęcie jego miejsca…
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/alexisren/ Poniedziałek 15.05.2017