Najprawdopodobniej najseksowniejsze zadki na jednośladach

Jesteśmy prawie pewni, że ten film poprawi każdemu facetowi dzień. A nawet tydzień. To po prostu 4 minuty megaseksownych pupć, należących megaseksownych modelek. I do tego motocykle.
ass.png
Masz zły dzień? Pokłóciłeś się z dziewczyną, wkurzył Cię szef i nawet Twój pies ma Cię gdzieś? Mamy dla Ciebie coś, co na pewno poprawi Ci humor i będzie niczym promyk słońca pośród szarej mgły codzienności.

Czyli filmik z targów motocyklowych, na którym są tyłki, motocykle i jeszcze więcej tyłków. Ale nie byle jakich! Są to cztery minuty megaseksownych, jędrnych, odzianych w skąpe stringi, krągłych pupć, należących do niesamowitych modelek, które prężą się i wyginają na supermotocyklach i supersamochodach.
Na tym filmie zobaczysz najprawdopodobniej największe zagęszczenie seksownych tyłków na metr kwadratowy, jakie kiedykolwiek przyszło Ci oglądać. No chyba, że byłeś na jakiejś imprezie u Hugh Hefnera albo na targach porno.


Więc jeśli naprawdę masz zły dzień to odpal sobie to wideo i po prostu rozkoszuj się tymi seksownymi pupami. A nawet jeśli nie jesteś fanem motoryzacji to się nie przejmuj – jako facet na pewno jesteś fanem tyłków, a one przesłonią Ci cały świat i nawet na nic innego nie będziesz chciał spojrzeć.

EMILY ZAWSZE NA PROPSIE: 

Tytuł "turystki roku" otrzymuje od nas Emily Ratajkowski! Nikt nie ma takich pięknych zdjęć z wakacji, jak ona!

Opublikowany przez Esquire Polska na 1 czerwca 2016


Dodał(a): Tomek Makowski Czwartek 19.05.2016