Nagie selfie Ratajkowski i Kardashian

Kim Kardashian stawia sprawę jasno – jej nagie selfie to już stały element krajobrazu mediów społecznościowych. Tym razem celebrytka poszła jednak o krok dalej – zrobiła sobie zdjęcie w towarzystwie Emily Ratajkowski.
kardashian selfie.jpg

Pamiętacie słynne nagie selfie Kim Kardashian, na którym skarżyła się, że nie ma się w co ubrać, a które momentalnie obiegło cały świat i rozgrzało do czerwoności Internet? Kim jednak nie zamierza na tym poprzestać.

Na jej koncie na Twitterze pojawiło się kolejne gorące selfie, tym razem nie samotne, a w towarzystwie Emily Ratajkowski – jednej z najbardziej znanych modelek. Na zdjęciu obie panie pozują topless w lustrze toalety publicznej, z wyciągniętymi środkowymi palcami. Komunikat w stronę krytyków jest aż nazbyt jasny.Oczywiście by jeszcze dodatkowo podgrzać całą atmosferę, podpis zdjęcia nawiązuje do poprzedniego nagiego selfie Kardashian. „Obie nie mamy co na siebie włożyć”. I o ile dla Kim, wrzucenie takiego zdjęcia po części oznacza zrobienie wokół siebie szumu, o tyle dla Ratajkowski jest to wyraz dumy i kontroli nad własną seksualnością.


„Nawet jeśli bycie seksualizowaną przez społeczeństwo jest poniżające, to jednak musi być przestrzeń gdzie kobieta może być seksualna wtedy, kiedy tego chce”.

Cóż, my też nie mamy nic przeciwko temu by kobieta mogła być seksualna wtedy kiedy chce. Zwłaszcza jeśli robi to w taki sposób jak Kim i Emily.


Dodał(a): Jakub Rusak Czwartek 31.03.2016