Nagie piękno - Hailey Clauson

Jej partnerowi zazdroszczą mężczyźni na całym świecie. Hailey Clauson ma 22 lata i dobrze wie jak się pokazać, aby zawrócić facetom w głowie. W jak największym negliżu.

Odkąd pojawiła się na okładce „Sports Illustrated” nie może opędzić się od facetów i to, jak sama mówi, w większości dziwnych oraz nachalnych. Namolnych mężczyzn nie odstrasza fakt, że Hailey Clauson ma chłopaka, któremu nawet my zazdrościmy takiej dziewczyny.

A jest czego. Wymiary modelki to 89-61-87. Niewiele więc jej brakuje do bycia klasycznym ideałem. Nic dziwnego, że z takim ciałem bardzo szybko zrobiła karierę w branży modellingowej. Ma zaledwie 22 lata, a po raz pierwszy na wybiegu pojawiła się kiedy miała ich 15.

Żeby docenić kształty Hailey wystarczy szybki rzut okiem na jej zdjęcia na Instagramie. Jej konto w portalu aż ocieka seksem. Lubi prężyć się przed obiektywem w skąpym bikini, bieliźnie albo nawet nago. Czyli w skrócie wie, jak zwrócić na siebie naszą uwagę.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/haileyclauson/ Wtorek 13.06.2017