Naga reporterka na żywo. Przemknęła za plecami dziennikarza

Przebywanie na domowej kwarantannie sprzyja chodzeniu nago. W końcu każdy chce czuć się wolny w swoim mieszkaniu. Problem pojawia się, gdy ktoś z domowników przenosi się na home office. Wtedy wypadałoby zmienić swoje ekshibicjonistyczne zwyczaje, ale po co…
Hiszpański dziennikarz Alfonso Merlos ze względu na koronawirusa musiał przenieść swoje studio do domu. Przed rozpoczęciem wideokonferecji na Youtube chyba się zapomniał, bo najwyraźniej nie poinformował swojej partnerki, że są na wizji. Dzięki temu, że piękność nie zarejestrowała rozmowy i nie zmieniła zwyczaju chodzenia po domu nago, mogliśmy zobaczyć ją w wydaniu au naturel.Jej sylwetka wydawała się widzom na tyle seksowna, że zaczęli prosić o więcej i szukali odpowiedzi na pytanie – kim jest nowa luba dziennikarza. Wcześniej był on związany Martą Lopez, jednak internauci od razu poznali, że roznegliżowana kobieta jest młodsza i jędrniejsza.

W końcu wyszło na jaw, kim była spacerująca nago po mieszkaniu dziewczyna. Okazała się nią 27-letnia dziennikarka Alexia Rivas, która sama przyznała się do swojego domowego ekshibicjonizmu i świeżego związku. Wyznała, że zaczęła spotykać się z Merlosen, na długo po jego rozwodzie z byłą już żoną.

„Kiedy zaczęliśmy nasz związek, był singlem, a reszta to historia. Chcę się teraz skupić na teraźniejszości i mojej przyszłości” – powiedziała młoda dziennikarka w programie "Socialité".

ZOBACZ, JAK PREZENTUJE SIĘ DZIENNIKARKA NA INSTAGRAMIE:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 30.04.2020