Naga egzotyka - Jasmin Shojai

Fani szaleją, kiedy pokazuje swoje pośladki. A robi to dość często. 22-letnia modelka zachwyca swoją egzotyczną urodą i zamiłowaniem do skąpych strojów oraz kompletnej nagości.

W branży modelingowej jest od 2015 roku. I od tamtej pory zdążyła już narobić sporo szumu wokół swojej osoby, a to dlatego, że często eksponuje swoje wdzięki w skąpej bieliźnie, bikini, albo nago. Jej egzotyczna uroda i zamiłowanie do negliżu wywołuje ślinotok u mężczyzn na całym świecie. Jasmin Shojai ma 22 lata, obecnie mieszka w Australii, a w jej żyłach płynie mieszanka niemieckiej i perskiej krwi.

W 2017 roku otrzymała tytuł „Australia’s Top Glamour Model o 2017”. Aż ciężko uwierzyć, że modelką jest zaledwie od dwóch lat. Karierę rozpoczęła od bardzo odważnej sesji w samej bieliźnie. Tym samym pokazała jak pewną siebie kobietą jest.

Jasmin sama mówi, że uwielbia każdą część swojego ciała. Fani w mediach społecznościowych najbardziej entuzjastycznie reagują jednak, kiedy pokazuje swoje pośladki w pełnej krasie. Nam podoba się ze wszystkich stron. Nie tylko do tyłu.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/jasminshojaimodel/ Środa 28.06.2017