Muzyczna bomba - Aarika Gerette Wolf

Aarika Gerette Wolf ma 23 lata. Kocha muzykę tak bardzo, że nawet była ze słynnym piosenkarzem, który ją zostawił. Teraz pewnie płacze w kącie przeglądając jej zdjęcia.

Miami Miami Miami🔥

Post udostępniony przez Aarika Wolf (@aarikagerette)


Aarika Gerette Wolf urodziła się i dorastała w małej miejscowości w Północnej Dakocie. Aktualnie jednak mieszka w Los Angeles, gdzie pracuje jako profesjonalna modelka. Z tłumu pięknych kobiet tam przebywających wybrał ją DJ, producent muzyczny i piosenkarz Calvin Harris. Byli ze sobą przez siedem miesięcy, aż w końcu gwiazdor postąpił niewymownie głupio i z nią zerwał, o czym w 2015 roku rozpisywały się tabloidy na całym świecie.

Aarika pojawiła się nawet w jednym z teledysków piosenkarza. Wystąpiła w klipie do piosenki „Blame”. Praca na planie była dla niej ciekawym doświadczeniem i porównuje je do modellingu. W przyszłości chciałaby robić karierę filmową, a także zająć się muzyką. Wyobraźcie sobie, że ta piękna kobieta w młodości grała w jednym zespole na saksofonie.

Ma zaledwie 23 lata, a wypatrzona została za sprawą swojego konta na Instagramie, gdzie wrzucała zdjęcia z ostatniego roku studiów. Znalazł ją tam skaut i szybko trafiła do profesjonalnej agencji modelek. Nic dziwnego. Jej wymiary udowadniają, że została do tego stworzona. 81-60-88 to przecież niemalże ideał. Piersi skrywa natomiast pod miseczką B.

Lubi eksponować swoje niewątpliwe wdzięki będąc w samej bieliźnie, albo stroju kąpielowym. Dlatego przeglądanie jej konta na Instagramie to świetna zabawa. Można z niego wywnioskować, że jest niegrzeczną dziewczynką i lubi zabawy na ostro. To dokładnie tak samo jak my. A skoro Calvin jej nie chciał, to może da nam do niej numer. Chociaż muzycznie nie jesteśmy utalentowani, fałszujemy nawet przy gamie.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/aarikagerette Poniedziałek 03.04.2017