Monifa Jansen – egzotyczne uosobienie namiętności

Curacao to nie tylko słodki alkohol i główny składnik wielu drinków, ale i mała wysepka na Morzu Karaibskim, od której trunek zaczerpnął swoją nazwę. Właśnie stamtąd pochodzi Monifa Jansen.

Monifa działa na mężczyzn podobnie jak Curacao – przyprawia ich o zawrót głowy i sprawia, że zaczynają bełkotać bez ładu i składu. Ale nie ma czemu się dziwić, bo wszystkie piękne kobiety mają działanie zbliżone do alkoholu. A Monifa jest wybitną pięknością.
Ta egzotyczna piękność zasłużenie została zresztą w 2011 roku Miss Universe swojego terytorium. W tym samym mierząca 174 cm dziewczyna wzięła udział w imprezie Miss World w Londynie, gdzie zajęła zdecydowanie za niskie 108 miejsce na 134 możliwych. Dziewczynę doceniają jednak internauci – jej profil na Instagramie śledzi ponad 650 tys. osób.
Ta czekoladowa seksbomba nie ogranicza się jednak do bycia fotomodelką, bo prowadzi także sklep internetowy, w którym oferuje różnego rodzaju bluzy oraz t-shirty. My zdecydowanie wolimy ją jednak w bikini.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Czwartek 23.08.2018