Monica Hansen

Ta sławna modelka już na starcie otrzymała pulę genów norwesko-brazylijskich, za którą dziewczyny np. z Leninska mogłyby poćwiartować i zapeklować w basenach przeciwpożarowych pół miasta.

Choć Monica dorastała w norweskim Tønsberg, które trudno uznać za centrum choćby skandynawskiego szołbiznesu, wiadomo było, że prędzej czy później zostanie odkryta dla świata mody i filmu. 

Jej uroda promieniowała przecież od kanału La Manche aż po Ural, ściągając uwagę łowców talentów. Dzięki nim delikatesowa blondynka szybko pojawiła się na okładkach europejskich, a nawet traskontynentalnych odpowiedników CKM, co w końcu zaowocowało wygraną w globalnym konkursie na najseksowniejszą kobietę na Ziemi, organizowanym przez australijskie pismo „Ralph”.

Z tytułem superkociaka można wylądować już tylko w jednym miejscu - w Los Angeles. I tak rzeczywiście stało się w przypadku Moniki. Przenosiny do Kalifornii dały jej możliwość wielokrotnego podbicia wartości rynkowej, między innymi dzięki występom w programach skandalizującego prezentera radiowego Howarda Sterna oraz na planie serialu „Słoneczny patrol”.

Po takich sukcesach Monica stanęła mocno na twardym amerykańskim gruncie, uznając, że teraz pora na zabawę i ekstrawagancję. Plotkarska prasa ze szczegółami relacjonowała jej romanse z Enrique Iglesiasem oraz Leonardem DiCaprio, podkreślając, że skoro już teraz wchodzi w związki z takimi ludźmi, to kto wie, czy kiedyś nie zostanie prezydentową. Akurat my to wiemy, tylko czy ktoś nas o to zapytał?

DOSSIER IMIĘ: Monica NAZWISKO: Hansen DATA URODZENIA: 13.10.1982 r. WZROST: 180 cm  ULUBIONE ZWIERZĘ: koń AKTOR: Al Pacino POTRAWA: burrito HOBBY: malarstwo, taniec, spacery po plaży


Dodał(a): ckm Poniedziałek 28.03.2011