Molly Morrison – dziewczyna z sąsiedztwa

Ta dziewczyna o bardzo kobiecych kształtach wcina hamburgery, nie przejmuje się dietą - bo ma dobre geny, uwielbia jak ją rozśmieszają faceci, nie oczekuje romantycznych gestów, jest pełna seksapilu, wygląda świetnie w bieliźnie, w sukni, ale i w szortach.
molly-morrison.jpg


All-american-girl, tak nasi sojusznicy określają dziewczyny, które we wszystkim wyglądają świetnie, jeżdżą na desce, są bystre i umieją poprawnie jeść nożem i widelcem. W naszym języku Molly Morrison to dziewczyna z sąsiedztwa. Nie oczekuje wystawnych randek i homara na kolację, od wielkich premier w multipleksie woli kino studyjne na obrzeżach miasta, a do tego docenia małe gesty. Czyli ta amerykańska modelka jest uosobieniem wszystkiego, czego zabiegani faceci szukają w kobiecie.

Ale jeśli myślisz, że Molly Morrison ma odgrywać rolę sweetaśnej maskotki w związku, to bardzo się mylisz. Ta dziewczyna właśnie pracuje nad swoim doktoratem z fizjoterapii. Mimo, że modelingiem zajęła się od razu po szkole średniej, nie rzuciła książek w kąt. 26-latka jest bystra i ambitna. Do tego zaradna, bo pochodzi z Teksasu, a tam dziewczyny zawsze biorą sprawy w swoje ręce. Efektem tego są okładki wielu męskich magazynów z nią w roli głównej. Molly najbardziej do twarzy w stylizacji pin up, dlatego takich sesji ma najwięcej, a w przyszłym roku będzie ozdobą kalendarza utrzymanego w tym klimacie.

Jeśli chodzi o relacje damsko – męskie, Molly nie wymaga epickich akcji ze strony faceta. Wystarczy jak otworzysz jej drzwi, dasz kwiaty bez okazji, będziesz miał pozytywne nastawienie, wykażesz się pewnością siebie i ją rozśmieszysz. Czyli wszystko to, co już potrafisz dzięki lekturze CKM! Ona odwdzięczy się wspólnym seansem filmowym okraszonym browarem. Chcesz podbić do panny Morrison? Przywitaj się z nią na jej oficjalnym fan page`u.

Zapomnielibyśmy... 86 DD – 63 - 96.Dodał(a): gianni / fot.: Victoria Pressly Czwartek 07.11.2013