Modelka z rozstępami – Alexandra Rodriguez

Ciało modelki bez skazy to zjawisko tak powszechne, jak uczciwy polityk, tani supersamochód czy niepijący redaktor CKM. Każda z nich boryka się z jakimiś mankamentami (czasem w ich własnym mniemaniu). I może to być cellulit, jakieś znamię, blizny czy jakaś dysproporcja.
alexandra-rodriguez.jpg

Idealnym przykładem nieidealnego ciała jest Alexandra Rodriguez. Nieidealnego z teoretycznego punku widzenia modelingowych wytycznych. Bo dziewczyna ma pewien „mankament”, który rozgrzewa wyszukiwarki internetowe do czerwoności w okresie letnim – rozstępy. Cały czas zaznaczamy, że jest to „wada” z punktu widzenia wybiegowego kanonu piękna. Dla nas portorykańska modelka ma boskie ciało i w proteście przeciw demonizowaniu tej przypadłości, chętnie policzylibyśmy jej pręgi po hiszpańsku!

FFN_Rodriguez_Alex_VEM_EXC_070916_52116516_midres.jpg

Rozstępy powodowane są zazwyczaj szybkim wzrostem masy ciała, kiedy to skóra nie jest w stanie odpowiednio się rozciągnąć i włókna w skórze właściwej pękają, tworząc blizny. Da się je zminimalizować, ale skuteczne metody wiążą się z użyciem lasera. Jak podpowiadają nasze koleżanki z kobiecych tytułów, od smarowania kremami mogą najwyżej rozboleć ręce. Wracając jednak do Alexandry...Prześliczna latynoska dziewczyna urodziła się co prawda w Portoryko, ale na co dzień stacjonuje w Miami, które to najlepiej odwzorowuje gorący klimat jej ojczyzny. Tutaj również ma większe szanse na rozwój swojej kariery. Modelka bierze udział w sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych. Oprócz tego występuje w teledyskach, które zobaczyło już ponad 70 milionów osób. Zapewne część z nich zapętla sobie klipy w odtwarzaczu ze względu na gorącą latinę.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Poniedziałek 25.07.2016