Modelka z przypadku - Georgia Mae Gibbs

Poderwał ją piłkarz Liverpoolu, a my pochwalamy jego gust. Ta australijska modelka skradła nasze serca, nawet jeśli nie mamy już u niej szans.


Georgia Mae Gibbs wychowywała się w Perth, w zachodniej części Australii, gdzie kiedy tylko mogła kradła promienie słońca i opalała się na seksowny brąz. Urodziła się w Wielkiej Brytanii, ale na odległy kontynent przeniosła się kiedy była bardzo młoda. Obecnie stacjonuje w Nowym Jorku. Robi tam karierę jako modelka, chociaż wcale tego nie planowała.

Kobieta zmienną jest. Tak w skrócie można by określić Georgię. Kiedy uczęszczała do szkoły miała obsesję na punkcie nauki i raz w tygodniu zmieniała zdanie, co do zawodu, jaki chciałaby wybrać. Nie brała wtedy pod uwagę modellingu. Zresztą ukończyła liceum z jednym z najlepszych wyników w kraju. Poszła na uniwersytet, ale zrezygnowała z niego bardzo szybko, bo po kilku miesiącach jej przyjaciółka zapisała ją na casting do tamtejszej edycji programu „Top Model”.

Od tamtej pory dość często się przeprowadzała z miasta do miasta, goniąc za marzeniami. I wyszło jej to na dobre. Koło kobiety mającej takie ciało ciężko przejść obojętnie, więc jej kariera potoczyła się w ekspresowym tempie. Wymiary tej seksownej blondynki to 81-62-86. Piersi nosi w miseczce D.

Wszystko brzmi i wygląda idealnie. Ale nie chcemy jej zbytnio zachwalać, ponieważ boimy się jej chłopaka. W 2016 roku jej serce skradł napastnik klubu Liverpool Danny Ings, z którym jak sama mówi jest bardzo szczęśliwa. Tak patrzymy na jego statystyki i chyba rozumiemy, czemu ostatnio nieco się opuścił. Będąc z Georgią też byśmy myśleli o czymś innym niż strzelaniu bramek.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/georgiagibbs_/ Środa 12.04.2017