Miss z kawałka Despacito - Zuleyka Rivera

To do niej wzdychasz kiedy oglądasz teledysk wakacyjnego hitu. Wystąpienie w nim to jednak jeden z mniejszych jej sukcesów, bo jej uroda doceniana jest na całym świecie już od wielu lat.

Otra mas de ZK Collection! Les había comentado que amo a este fotografo @guilliani? 💙 feliz semana mi gente!!!

Post udostępniony przez Zuleyka Rivera (@zuleykarivera)


Być może jej nazwisko nic ci nie mówi, ale na pewno kojarzysz ją z cieszącego się niesłabnącą popularnością klipu do piosenki „Despacito” Luisa Fonsi i Daddy Yankee. Tak, to ona jest tą gorącą dziewczyną, która eksponuje swe wdzięki w krótkich szortach i skąpej bluzeczce. Jednakże sprowadzenie Zuleyki Rivery do miana „laski z teledysku” byłoby sporym niedomówieniem.

Tak naprawdę jej urodę podziwiać i doceniać można od dawna. W 2006 roku została Miss Universe. I była najmłodszą kobietą, jaka zdobyła ten tytuł. Miała wtedy zaledwie 19 lat. A już rok później zaczęła karierę telewizyjną i od tamtej pory występuje w popularnej telenoweli „Miłość jak czekolada” oraz regularnie gości w innych tasiemcach, czy programach telewizyjnych.

Nie wiemy jak wy, ale my mamy już dość ciągłego odtwarzania teledysku do „Despacito”, żeby móc patrzeć na tę uroczą Portorykankę. Dlatego od teraz regularnie będziemy przeglądać jej Instagrama, który aż kipi od seksownych i roznegliżowanych zdjęć.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/zuleykarivera/ Czwartek 06.07.2017