Miss BumBum 2015: Fernanda Paulino

A oto i kolejna kandydatka do tytułu Miss BumBum 2015 - Fernanda Paulino. Seksowna blondynka reprezentująca stan Mato Grosso to najmłodsza uczestniczka konkursu!

gdgtrgtrg.png

Fernanda Paulino reprezentująca stan Mato Grosso to najmłodsza uczestniczka konkursu na najseksowniejsze pośladki w Brazylii - Miss BumBum 2015. Słodka blondynka ma zaledwie 21 lat, ale mimo młodego wieku nie brakuje jej ogromnej pewności siebie i determinacji w drodze po zwycięstwo. Dziewczyna zdecydowała się na udział w zawodach, mimo iż pochodzi z konserwatywnej rodziny, której może się to nie spodobać.

"Mój ojciec nawet nie wie, że tu jestem" - powiedziała o swoim udziale w konkursie. "Nie wiem, jaka będzie jego reakcja, gdy się dowie. Trochę się tego boję. Może mnie nawet wyrzucić z domu. On jest bardzo konserwatywny"

Fernanda jest nie tylko piękna i zdeterminowana, ale również opiekuńcza i ambitna, czego dowodem są studia weterynaryjne, w których jest trakcie. Modelka podkreśla, że uwielbia pozowanie do zdjęć, ale na pewno nie zrezygnuje ze swoich planów zawodowych, bo kocha zwierzęta. Sama ma z resztą w swoim domu dwa psy, kota i papugę.Dodał(a): Bartosz Joda, fot. instagram.com/fernandapaulinooficial Piątek 11.09.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)