Miss BumBum 2015: Daiana Nogueira

Jeśli lubisz słodkie czekoladki, twojej uwadze nie może umknąć kolejna kandydatka do tytułu Miss BumBum 2015. Daiana Nogueira reprezentuje stan Sergipe i ma nadzieję na dołączenie do szanownego grona posiadaczek najseksowniejszych pośladków w Brazylii. Poza tym wiemy o niej coś, w co ciężko jest uwierzyć!

miss sergipo.png

Nie mamy pojęcia, kto zostanie Miss BumBum 2015, ale wiemy kto ma szanse na ten zaszczytny tytuł. Jedną z 27 kandydatek, którą pragniemy wam dziś przedstawić jest Daiana Nogueira. A skoro już o wiedzy mowa - niewiele informacji mamy o tej dziewczynie, ale to, co znaleźliśmy jest zaskakujące. (Swoją drogą, wszystkie uczestniczki tegorocznej edycji konkursu na najseksowniejszą pupę Brazylii znajdziesz: TUTAJ).

Daiana Nogueira reprezentuje stan Sergipe, ma 28 lat i - choć naprawdę trudno w to uwierzyć - jest już... babcią! No i mamy coś jeszcze. Oglądaliście może film "Miasto Boga" w reżyserii Fernando Meirellesa i Kátii Lund? Jeśli pamiętasz slamsy, w których odgrywała się akcja tej opartej na faktach produkcji, wiedź że właśnie stamtąd pochodzi Daiana Nogueira. Co więcej, modelka jest z tego szalenie dumna i w wywiadach podkreśla, że nie zamierza ukrywać, gdzie się urodziła.

"Uwielbiam być w slumsach, pić zimne piwo, tańczyć aż do bólu stóp, chodzić boso, jeździć taksówką, która jest motorem, opalać się na płycie i jeść z grilla z chłopakami". My jej wierzymy i poszlibyśmy za nią nawet do slumsów Rio de Janeiro.

Dodał(a): Bartosz Joda, fot. instagram.com/daiananogueiraoficial/ Czwartek 03.09.2015