Miss Bum Bum Polska

Tegoroczne lato będzie gorętsze niż zwykle - dzięki wyborom najpiękniejszych damskich pośladków w kraju. Na przełomie lipca i sierpnia tego roku okaże się która z Polek posiada najładniejszą pupę.
GRAFIKA NA CKM 620x400 06c.png

W ślad za licznymi konkursami MISS BUM BUM w Ameryce Południowej, wybory najkształtniejszych pośladków dotarły do kraju nad Wisłą. Zgłoszenia do konkursu już ruszyły! Przed kandydatkami nie lada wyzwanie przejścia przez gęste sito eliminacji. Castingi odbędą się w czterech największych wojewódzkich miastach polski z czego zostanie wyłonione osiem pań plus dwie na drodze tzw. castingu online.

Organizatorzy zapewniają - że same zgrabne pośladki nie wystarczą. Na ocenę składa się: ogólna prezencja, osobowość komunikatywność i przysłowiowe „to coś” :)

Do organizacji konkursu oraz castingów, zostały wybrane najbardziej imprezowe lokale w kraju, a wielki finał MISS BUM BUM POLSKA odbędzie się na jednej z bałtyckich plaż. Oby pogoda dopisała! Więcej informacji można zasięgnąć na stronie www.missbumbumpolska.pl.

Początkowo zgłoszeń można było dokonywać do 31 maja, ale wprowadzamy bonusową rundę od CKM.PL. Jeśli któraś z dziewczyn wahała się i w końcu nie zgłosiła, to ma szansę do 10 czerwca.

Dziewczyny zapraszamy do zgłaszania się tutaj: www.missbumbumpolska.pl. A panów zachęcamy do podsyłania tego materiału paniom, które ich zdaniem mają szansę zostać miss polskich pośladków.
Dodał(a): ckm.pl Czwartek 01.06.2017