Mini bikini Amy Lee Summers

Ta dziewczyna nie lubi solarium, woli wygrzewać się na bajecznych plażach. Ale nie lubi też białych pasów od kostiumu. Dlatego zazwyczaj wybiera bikini, które wyglądają jak zerwane z lalek. Albo jakby w oryginalny sposób założyła szelki.
amy-summers-otw.jpg

Amy Lee Summers co prawda w branży siedzi „dopiero” pięć lat, ale to modelka, która ma za sobą wiele poważnych sesji zdjęciowych. Jej fotografie zdobiły rozkładówki Playboya, Penthouse`a, Loaded, Zoo i innych magazynów dla facetów. Do tego wiele sesji komercyjnych, niezliczona ilość katalogów bielizny oraz dziesiątki konkursów piękności i bikini.

Seksowna blondynka jest bardzo drobna. Mierzy 157 cm wzrostu. Jej wymiary to 93-66-86. Na pierwszy rzut oka mało w pierwszej liczbie? Niezupełnie, Amy ma po prostu olbrzymią miseczkę DD. I to właśnie duże piersi przypięte do tak małego ciała, sprawiają wrażenie, że najpierw idzie jej biust, później do pomieszczenia wchodzi panna Summers.Pochodząca z Nowej Zelandii 26-letnia Amy Lee Summers gdy nie pozuje, zajmuje się układaniem włosów innym dziewczynom. Każdą wolną chwilę spędza na siłowni, a później na plaży, by opalić swoje piękne kształty. Jej sytuację zawodową tłumaczy poniekąd inspirowanie się Holly Madison. To amerykańska Playmate i jedna z narzeczonych Hugh Hefnera. Dobra wiadomość jest taka, że Amy ma wygląd Holly, ale na szczęście nie ma partnera.

Z Amy Lee Summers spotykamy się drugi raz, ale obiecujemy nadrobić te zaległości i pokazywać ją przy każdej okazji, jak tylko wyjdzie na plaży poturlać się w piasku w mini bikini. Lub bez.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Wtorek 16.08.2016