MILFa jak malowana

37-letnia mamuśka wciąż podnosi ciśnienie swoim fanom nie tylko w Argentynie. Reklama z udziałem Pameli David, w której występuje nago i jest oblewana farbami, wypłynęła viralowo poza granice Ameryki Południowej.
pamela-david.jpg

Typowa reklama farby w Polsce? Brudny pies stelepuje w mieszkaniu z sierści błoto po spacerze w deszczu albo dzieci odbijają dłonie na ścianach. Ewentualnie znany kucharz zachwala walory produktu, bo przecież występuje w telewizji, to zna się na wszystkim i może nam również podpowiedzieć w jakie akcje zainwestować wolne środki. Smutna i szara rzeczywistość dyktowana pruderyjnością. Jak to się robi w Argentynie? Z fantazją i temperamentem odpowiednim Ameryce Łacińskiej.

Do spotu reklamowego producent farb zatrudnił argentyńską gwiazdę telewizyjną – Pamelę David -  która karierę zaczęła w reality show, a teraz prowadzi własne programy. Jest też aktorką i modelką. Ma 37 lat (podczas kręcenia reklamy miała 34 lata) i dwójkę dzieci. To ważne, bo kwalifikuje się do miana pełnoprawnej MILFy. Do tego jednej z piękniejszych, jakie widzieliśmy. W zmysłowej reklamie oblewana jest różnokolorowymi barwnikami, w czym mocno jej do twarzy. Tym bardziej, że nie ma na sobie nic poza skromnymi stringami.To oczywiste, że po takich wrażeniach wizualnych w sklepie szukalibyśmy tych konkretnych farb, które za każdym razem, gdy patrzylibyśmy na swoje cztery ściany, wywoływałyby pozytywne skojarzenia. Jeszcze gdyby Pamela David zechciała odbić swój bodypainting w naszych mieszkaniach, uznalibyśmy, że jesteśmy kolekcjonerami dzieł sztuki.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak Poniedziałek 07.03.2016