MILF po 50 - Elizabeth Hurley

Jest matką, modelką, producentką, aktorką, posiada własną firmę, a jej kształtami zachwycają się mężczyźni na całym świecie. Elizabeth Hurley to pięćdziesiątka lepsza od dwudziestki, z którą aktualnie jesteś.

Młoda nie jest, ale wciąż ma ciało, którego mogą jej zazdrościć nastolatki. Często je pokazuje, gdyż obecnie promuje swoimi kształtami własną firmę produkującą bikini.

Elizabeth Hurley skończyła już 51 lat, a od 22 rozpala mężczyzn na całym świecie. Zanim jednak trafiła do branży modellingowej, nie zapowiadało się, że zdobędzie międzynarodową sławę.

Pochodzi z deszczowej Anglii. W młodości chciała zostać tancerką, a kiedy przechodziła okres buntu farbowała włosy na różowo, słuchała punka i nosiła kolczyka w nosie. Na szczęście z tego wyrosła.

Odkryta została w wieku 29 lat przez firmę Estée Lauder, którą reprezentuje nieprzerwanie od tamtego czasu. Jak więc widać jest kobietą wierną.

W 2002 roku urodziła syna Damiana, którego ojcem jest Steve Bing. Słynny amerykański producent filmowy i biznesman.

Jej najgłośniejszy romans miał miejsce w latach 90. XX wieku, kiedy to związała się z aktorem Hugh Grantem, znanym ze swoich ról w podrzędnych komediach. Była z nim nawet kiedy gazety rozpisywały się o jego intymnej i trwałej relacji z prostytutką.

Ba, odpowiadała również za produkcję niektórych filmów z jego udziałem. Związek oczywiście nie przetrwał i rozstali się w 2000 roku. Wciąż czujemy zawiść i zazdrość względem Granta, z racji tego, że trzymał ją dla siebie aż 13 lat. 

Dodał(a): Rafał Szyszka /fot.:https://www.instagram.com/elizabethhurley1/ Czwartek 16.03.2017