MILF od nas z pracy - Edyta Litwiniuk

Gdy idzie korytarzami wydawnictwa, facetom miękną kolana i zapominają języka w gębie. Gdy się odzywa, drętwieją. Gdy w rozmowie bezwiednie kładzie rękę na Twoim ramieniu, paraliżuje Cię od góry do dołu i zastanawiasz się czy widać, że cały zrobiłeś się czerwony. Tak działa na większość facetów w naszym wydawnictwie Edyta Litwiniuk – naczelna magazynu Shape. A do tego jedna z piękniejszych MILF jakie spotkaliśmy. Choć trochę krępujemy się użyć tego słowa w jej przypadku, ale staramy się w myślach nie rozwijać tego skrótu...w końcu to nasza koleżanka z pracy!

Edyta to była reprezentantka w lekkiej atletyce, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski, trener personalny, dietetyk, instruktor m.in.: kulturystyki, kajakarstwa oraz innych instruktorów. Doktoryzuje się, kieruje pierwszą w Polsce gazetą o tematyce fitnessowej dla pań, organizuje kursy, szkolenia, jeździ po Polsce trenować z kobietami, pomagać chorym dzieciakom i promować zdrowy tryb życia.

Certyfikowany dwójką dzieci MILF, szczęśliwa mężatka to pełna energii dziewczyna, którą (sorry Edyta) czasem spotykamy pod automatem z batonami i zagadujemy się na dłuższą chwilę. Choć oczywiście nie sposób w trakcie rozmowy odkleić od niej wzroku. Ale powiedzmy, że robimy to ze względu na dobre wychowanie i patrzymy jej prosto w oczy. A przynajmniej staramy się.Edyta to dziewczyna z sąsiedztwa, bez jakiegokolwiek zadęcia, które mogłoby wynikać z zajmowanego stanowiska czy swoich wyczynów sportowych. Z tą laską można poplotkować (powiedzmy, że my to nazywamy sprawdzeniem statusu na dzielni), pośmiać się, przekląć, a na Wigilii służbowej...niech to zostanie w murach wydawnictwa, każdy `fitness` ma prawo czasem odpuścić zdrowy tryb życia.

Ostatnio Edyta dołożyła kolejną cegiełkę w swoim i tak już bogatym dorobku i wypuściła płytę z autorskimi ćwiczeniami dla kobiet. Nagrania dostępne są z najnowszym numerem Shape. Widzimy czasem Edytę przemykającą w bikini albo opiętym stroju sportowym i możemy potwierdzić, że jej działania są skuteczne, dlatego warto, byś swojej wybrance sprezentował gazetę z dodatkiem. Twoją motywacją może być sesja Natalii Siwiec, która zdobi okładkę Shape`a!

ZOBACZ KULISY SESJI NATALII SIWIEC DO SHAPE

shape-cover-i-cd.jpg
Dodał(a): Jasiek / fot.: instagram.com/instagram.com/edytalitwiniuk.pl Poniedziałek 15.05.2017