Milena Yuzhakova: Królowa Śniegu

W Rosji zima jest najpiękniejsza, wódka najzimniejsza, a kobiety najpiękniejsze. Mamy dowód na poparcie trzeciej tezy. Poznajcie Milenę Yuzhakovą.
Dziewięć na dziesięć Instagramów modelek to sztampa. Plaża – plaża – plaża – samolot – plaża – plaża – hotel - plaża. Ogólnie musi być słońce, żeby można było mieć pretekst do zrzucenia ubrań. Milena jest jednak z Rosji, a w Rosji, za rzeką Wołgą bywa zimno. Młodziutka Yuzhakova potrafi to jednak wykorzystać. Zwłaszcza zimową porą na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia, które być może niewiele odsłaniają, ale prezentują pełną krasę urody modelki. Nasza piękność to prawdziwa królowa zimy. Blond włosa, niebiesko oka dama w futrze. 

Oczywiście dziewczyna nie zapomina też o tych miłośnikach kobiecych wdzięków, którzy tylko czekają, na trochę ciała. Bikini i seksowna bielizna lubią się z Mileną. Sami zresztą sprawdźcie.Panowie już zaraz święta, zwierzęta mówią ludzkim głosem. My korzystając z okazji napiszemy list do Mileny, może nasz ludzki głos zostanie wysłuchany. Aha, piszemy cyrylicą, bo oficjalny profil naszej piękności znajduje się na Wkontaktie, czyli ichniejszym Facebooku.  

Dodał(a): Aleks / fot.: instagram.com/milanayuzhakova Piątek 23.12.2016