Michelle Moist - naturalna seksbomba

Oto Michelle Moist - niegrzeczna dziewczynka, którą znasz, jeśli spędzasz czas oglądając filmy przyrodnicze

Michelle Moist twitter

Niegrzeczna blondynka z Wielkiej Brytanii - Michelle Moist (27 lat) to gorący kociak, który na Twitterze szczyci się swoją naturalnością. Niby nic takiego, a jednak w zawodzie tej laski to przecież niezbyt popularne, żeby nie mieć sztucznych piersi i napompowanych botoksem ust. Pytacie w jakim zawodzie? W takim, w którym rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzana jest na czarnej, skórzanej kanapie.

Apropos, panna Mois jest bardzo obiecującą gwiazdą. Od 2008 roku pokazuje swoją buźkę (i nie tylko) w różowym biznesie, a pojawia się nie tylko na stronach dla dorosłych, ale również w magazynach oraz nocnym programie emitowanym w brytyjskiej telewizji.

Ta dziewczyna dobrze wie, czego chce. Tak dobrze, że utworzyła nawet swoją listę życzeń na Amazonie. Jeśli chcesz jej się przypodobać, zawsze możesz kupić jej jakieś upragnione cacuszko (link znajdziesz na jej oficjalnym Twitterze).

No i jeszcze jedno - Michelle to kobieta renesansu. Nie tylko potrafi ładnie pokazywać swoje wdzięki, a le zarabia także jako DJ-ka oraz wokalistka!


Dodał(a): BJ, fot. twitter.com/MichelleMoist Wtorek 15.07.2014