Michaela Kocianova - piękna sąsiadka

Słowacka piękność daje odpocząć swoim wybiegowym kształtom i wygrzewa je na piaskach Miami. Podejrzał ją paparazzi i dzięki temu możemy zobaczyć co kryje się pod haute couture, które zazwyczaj nosi podczas pokazów.
Michaela-Kocianova.jpg

No dobra, musieliśmy dopytać koleżanki o to całe haute couture, ale nadal nie rozumiemy idei tworzenia ciuchów, których nikt nie założy poza wybiegiem. Wracając do Michaeli… Przyjemnie brzmiące nazwisko zdradza jej pochodzenie – Kocianova urodziła się w Trenczynie na Słowacji, dwie godziny drogi autem z przejścia granicznego w Cieszynie.

W modelingu jest już 10 rok, kiedy to w wieku 16 lat zajęła drugie miejsce w konkursie Elite Model Look. Dwa lata później chodziła po wybiegach przy okazji Fashion Week w Nowym Jorku i Paryżu. W 2007 roku została twarzą kampanii Vivienne Westwood. W tym samym roku zaczęła współpracę z Victoria`s Secret i idzie w słynnym Victoria`s Secret Fashion Show. Dalej czeka ją tylko rozwój – otwiera pokaz Christiana Lacroix i Alexandra McQueena. Pracuje dla Versace, Dolce & Gabbana, Dior. Na koncie ma również wiele okładek magazynów modowych, w tym Vogue.

Ok, wszystkie informacje podały nam koleżanki z kobiecych magazynów modowych, teraz coś od nas. Słowacka modelka ma wymiary 80-58-86 przy wzroście 178 cm i anielskie rysy twarzy. Ale nie przedłużamy już, zobaczcie jak w naturalnych warunkach, bez make upu i w jedynej słusznej kreacji wygląda Michaela Kocianova.
Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Piątek 13.11.2015