Meredith Mickelson - najpiękniejsze usta internetu

Zanim pojawiła się na okładce Vogue'a była już gwiazdą Instagrama i Youtuba. Przecie każdy chce popatrzyć na dziewczyny takie jak Meredith.


Zwykle dziewczyny, które trafiają na nasze łamy wyróżnia spośród innych pewien szczegół. Co? Chyba sami się domyślacie: duże piersi, wielka pupa, kształty nieczęsto spotykane wśród dziewczyn i kobiet mijanych na ulicach. Meredith Mickelson ze swoją skromną miseczką B mogłaby wtopić się w tłum gdyby nie jej anielska twarz, blond włosy i usta. Przyczepicie się, że sztuczne, że silikonowe, ale co tam. Nikt nie będzie jej za to rozliczać.

Teraz coś co wielu z was może lekko przestraszyć. Nasza Meredith to klub gorących.. 17. Tak tak, dziewczyna ma w dowodzie wbitą datę 1.07.1999. Na Instagramie pojawiła się po raz pierwszy w 2012. Z matematyki raczej dołowaliśmy, ale szybki rachunek wskazuje na to, że pierwsze hot foty wklejała tam jako trzynastolatka. Ups... Całe szczęście, że dziś patrzenie na uroki Meredith to nie przestępstwo.

Chodzą plotki, że nasza Meredith aktualnie prowadza się z Kianem Lawleym. Nie znacie typa? My też, ale ponoć to gwiazda Youtube. Cokolwiek, nas interesuje tylko Meredith. Sami sprawdźcie.


Dodał(a): Aleks fot.:/ instagram.com/meredithmickelson Wtorek 22.11.2016