Melissa Riso - tryskający seksapil

Tatuaż na jej brzuchu to nie oznaka ekspresji charakteru czy chęci opowiedzenia jakiejś historii z jej życia. On ma takową nieprzyjemną historię przykryć. Zrobiony jest na bliźnie, która powstała, gdy lekarze musieli otworzyć jej jamę brzuszną, by ratować jej życie.
melissa-riso.jpg

Melissa miała bardzo poważny wypadek, gdy była w liceum. Otarła się o śmierć. Obrażenia wewnętrzne, jakich doznała, można porównać do wrzucenia granatu do beczki z główkami kapusty – po sekundzie masz gotowy bigos. Ale panna Riso zrozumiała przekaz od losu i wykorzystuje swoją drugą szansę najlepiej jak potrafi.

Była fryzjerką i wizażystką, ale pewnego dnia na planie fotograf zauważył błysk w jej oku, wypiętą pierś i zgrabną pupę i poprosił żeby stanęła na miejscu modelki. Reporterka lokalnej telewizji, obecna wtedy podczas zdjęć, pomogła Melissie podjąć decyzję. Na fotach wypadła rewelacyjnie. Zostawiła więc pędzle, kosmetyki i nożyczki, którymi obsługiwała inne dziewczyny i poszła zupełnie nową ścieżką.Trafiła na okładki magazynów, zagrała parę epizodów w serialach i filmach, wystąpiła w kilku teledyskach oraz zrobiła kilka kampanii reklamowych. Nas najbardziej zachwyca w tej od znanej Wam minerałki. Melissa Riso ma idealne wymiary do tej roli – 86-61-86 i miseczka C. 30-letnia Kalifornijka skupia się teraz na swojej karierze filmowej, a w wolnych chwilach trenuje Krav Magę, co czyni z niej jeszcze silniejszego i niezależnego kociaka.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Wtorek 23.02.2016