Marta Wyczyńska - LOVE!

Jest dojrzałą i doświadczoną modelką z figurą, na którą ciężko pracuje. To zaowocowało wymiarami 86-61-90. W 2014 roku była finalistką Miss Polonia 2014, a udział w tym konkursie piękności traktuje jako trampolinę, która pomaga wykonać jej większe kroki w stronę swoich celów.


Ok, nie wiem czy to przez te ciemne (jak moje) oczy, wygląd dziewczyny z sąsiedztwa (ale tej najbardziej zmysłowej na dzielni), szczery uśmiech (zapewniający, że wszystko będzie dobrze), sylwetkę (która nie jest typową figurą wybiegową), hipnotyzującą zmysłowość (przez którą obejrzałem KAŻDE jej zdjęcie na Instagramie), piękne plenery (gdzie niosę nasze drinki z palemką), uprawiane sporty (kitesurfing, który staram się okiełznać i konie, na których kobiety wyglądają epicko) czy w końcu jej outfity (wiecie które outfity), ale Marta jest dziewczyną kompletną.

Wygląd tonie wszystko, powiadasz. Zgadzam się, dlatego sprawdziłem, co Marta Wyczyńska ma do powiedzenia. Z analizy jej wywiadów wynika, że dziewczyna zdecydowanie ma na siebie pomysł, jest zdeterminowaną, ukierunkowana na wielki sukces, do którego cierpliwie kroczy. I z pewnością dojdzie. W modelingu działa od 12 lat i wzięła udział w kilku kampaniach modowych, zagrała w wielu reklamach w Polsce i za granicą oraz epizody w serialach.Jest z nią tylko jeden problem...ma faceta. Dlatego warto obserwować jej profil, gdyby coś się jednak pozmieniało... Żart! Całą redakcją życzymy im kolejnych błogich dni i będziemy redakcyjnie podpatrywać jej Insta, bo jest fajną dziewczyną. No i liczymy na to, że kiedyś spotkamy się na planie!
Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: instagram.com/martawyczynska Piątek 18.03.2016