Kambodżańska piękność

Dziś mamy dla Was bardzo egzotyczną wycieczkę w nieznane, wprost do odległej i tajemniczej Kambodży. Nie zostawimy Was jednak samych, na pastwę losu – przewodniczką będzie bowiem jedna z najseksowniejszych kobiet zamieszkujących tę krainę. Poznajcie Marie Madore.

Pewnie nigdy nie mieliście okazji być w Kambodży. Nie martwcie się, my też nie, ale od czego mamy Internet? Dzięki niemu nie musimy inwestować kilku tysięcy w bilet do tego odległego, dość niebezpiecznego i niestety bardzo ubogiego kraju i ryzykować, że padniemy ofiarą kradzieży, napaści albo oszustwa.

Ponieważ możemy po prostu rozsiąść się wygodnie na fotelach przy naszych biurkach i pozwolić porwać się w bezpieczną podróż u boku pięknej kambodżańskiej modelki Marii Madore.

Marie jest Azjatką z krwi i kości – ma korzenie kambodżańskie, wietnamskie i chińskie, jednak na świat przyszła w Południowej Kalifornii, a dorastała w Dallas w Teksasie. I to głównie dzięki temu młoda, śliczna Azjatka mogła zostać w ogóle dostrzeżona i zrobić karierę w świecie mody – jej rodaczki urodzone w Kambodży, w większości przypadków nie mają tyle szczęścia.

Oczywiście miejsce urodzenia nie było jedynym czynnikiem, dzięki któremu Marie robi obecnie ogromną karierę modelki. Znacznie ważniejsza jest bowiem jej uroda, czyli seksowna mieszanka azjatyckich korzeni, z lekką domieszką europejskości. Dzięki temu 24-letnia obecnie modelka, znalazła się na okładkach takich magazynów jak Maxim czy Playboy, a także 2014 została gorącą Miss Dallas.

Dajcie się więc porwać tej kambodżańskiej petardzie i zafundujcie sobie niezapomnianą podróż w nieznane. Gwarantujemy zadowolenie. 

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Czwartek 08.09.2016