Marcowy numer CKM

Już 14 lutego do kiosków trafi nowy numer CKM z gorącą prezenterką Discostacji - Olą Ciupą, która poszła na całość i pokazała się w pełnej okazałości!

Ola Ciupa CKM

Z okazji walentynek mamy dla was nowy numer CKM, a w nim piękną walentynkę! Na okładce: Ola Ciupa, która ponętnie ubijała masło w teledysku „My Słowianie” Donatana oraz jest prezenterką programu Discostacja na antenie ITV – i przy tej okazji najgorętszą dziewczyną w historii polskiej telewizji! 

Oprócz tego zamieszczamy wynik wielkiego głosowania czytelników CKM na „Władczynię Męskich Umysłów 2014”! Dowiedz się, która kobieta polskiego szołbiznesu całkowicie opanowała w tym roku głowy polskich mężczyzn i zastanów się - czy twoją także?  

Ola Ciupa CKM

Ponadto:

1. Wywiad: Kevin Spacey Rozmawiamy z Kevinem Spacey, głownym bohaterem „House of Cards”, jednego z najlepszych seriali świata. A o czym rozmawiamy? M.in. o tym, że jego krwiożerczy polityczny serial to łagodna bajka w porównaniu do prawdziwej polityki! 

2. Make Life Harder: Hardcorowy duet blogerów debiutuje na łamach CKM tekstem poradnikowym o tym, jak podrywać dziewczyny z różnych polskich miast. Uprzedzamy: trzeba mieć mocne nerwy i sporo poczucia humoru, by zaakceptować ich punkt widzenia. 

3. Podręczny słownik z kobiecego na ludzki: Kobieta coś do ciebie mówi i wydaje ci się, że rozumiesz o co jej chodzi. Błąd! Bo ona mówiąc jedno, najczęściej ma na myśli coś innego. Nasz słownik podpowie ci, jak zrozumieć język kobiety. 

4. Akcja lokacja: Zobacz na własne oczy miejsca, w których powstawały kultowe męskie filmy i seriale! To będzie prawdziwie męskie podróżowanie. 

5. Dissy raperów: Nie każda męska kłótnia musi zakończyć się daniem sobie po twarzy – są tacy, co wolą zaatakować przeciwnika słowami piosenki. Tak robią między sobą raperzy i wierz nam – to bardzo boli... 

6. Krejzol Bode Miller, jeden z bohaterów olimpiady w Soczi, to najlepszy narciarz w historii Ameryki i największy wariat w historii sportów zimowych. Drukujemy fragmenty jego autobiografii, która pomoże ci zrozumieć, czym zasłużył sobie na oba te miana. 

7. Klątwa Stratosa Lancia Stratos to najbardziej legendarna rajdówka w historii sportów motorowych. Jednak mimo sukcesów sportowych i miłości tysięcy fanów – pozwolono jej umrzeć. Próba reanimacji legendy, New Stratos, choć wzbudził powszechny zachwyt, też raczej nie ma przyszłości. Czyżby jakieś fatum wisiało na tym samochodem? 

8. Kuchnia: Nie musisz jechać do Turcji ani nawet iść do budki z fast foodem, żeby zjeść smaczny kebab. Zrób go sobie sam – podpowiadamy przepis! 

9. Zabójcza dawka: Nawet całkiem niewinne używki, przyprawy, a nawet woda potrafią zabić, o ile spożyjesz ich za dużo. Nasz materiał pomoże ci nie przesadzić z wprowadzaniem ich do organizmu. 

10. Klasyki klasyki: Są marki i przedmioty, które od razu kojarzą się z czymś wyjątkowym. Przedstawiamy ci taki zestaw legendarnych gadżetów.  

11. Criminal tango: Są przestępcy okrutni i wyrafinowani, ale są też... fajtłapy. O nich, czyli najgłupszych kryminalistach świata jest ten tekst, który rozbawi cię lepiej niż niejedna komedia w telewizji. 

12. Moda: Tym razem podpowiadamy jak ubrać się w karnawale. Mniej lub bardziej wyjściowo, ale zawsze wystrzałowo!

Ola Ciupa CKM

CKM marzec 2014


Dodał(a): Jagoda Środa 12.02.2014