Najseksowniejsza fanka futbolu

Kocha piłkę nożną, broń palną, szybkie samochody i odjechane motocykle. I przy okazji nie lubi nosić zbyt wielu ubrań i jest powalająco seksowną modelką z obłędnym ciałem. Oto Livia Gullo, czyli ideał każdego mężczyzny i prawdopodobnie najseksowniejsza fanka futbolu na świecie.

Livia Gullo to jedna z tych dziewczyn, której fotki zrobiły na nas tak piorunujące wrażenie, że spędziliśmy kilkadziesiąt minut tylko na tym, by każdą z nich dokładnie przejrzeć, by przypadkiem nie przegapić jakiejś perełki. Najgorsze przy tym jest jednak to, że każde kolejne zdjęcie było lepsze od poprzedniego i z trudem zdecydowaliśmy się na kilka, które najlepiej oddadzą urok tej nieziemskiej Brazylijki.

Livia Gullo to jednak nie tylko jedna z najseksowniejszych modelek świata, posiadaczka obłędnych piersi i nieziemskiego ciała. To także, a może przede wszystkim, posiadaczka najbardziej męskich zainteresowań, które w połączeniu z jej wyglądem sprawiają, że każdy heteroseksualny facet chciałby rzucić wszystko i lecieć do Brazylii, by ją odnaleźć.


Nie dość bowiem, że Livia jest najzagorzalszą kibicką FC Barcelony, to w dodatku kocha duże spluwy, motocykle i szybkie fury, z którymi bardzo chętnie pozuje. Oczywiście ubrana w bardzo skąpe, seksowne ciuszki.

Nie wiemy po kim odziedziczyła te zainteresowania, wiemy natomiast, że jej nieziemska uroda jest połączeniem włoskiej krwi ojca i japońskiej krwi matki. Może to też po części tłumaczy miłość Livii do piłki nożnej i szybkich samochodów. Zresztą, to i tak bez znaczenia, najważniejsze jest to, że najprawdopodobniej właśnie znaleźliśmy ideał kobiety.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Czwartek 18.08.2016