Lira Galore - wie jak zakręcić pupą

Ta dziewczyna ma kształty Kim Kardashian, a jej pupą zachwycali się hip hopowcy i sportowcy. Ona natomiast wiedziała, gdzie nią zakręcić, żeby sypały się na nią ekskluzywne prezenty. Jej pierścionek zaręczynowy kosztował 1 350 000 złotych.


Głośno o niej zrobiło się, gdy rzucił ją Rick Ross - hip hopowy magnat. A wszystko przez to, że ludzie zaczęli odgrzebywać jej stare tweety i zdjęcia. Odkopano zdjęcie, na którym obejmuje ją podopieczny Ricka – Meek Mill. Lira Galore (znana również jako Lira Mercer) była wtedy tancerką egzotyczną, a na focie zdaje się być topless. No i już wtedy kręciła się wokół hip hopowców. Patrząc na ten obrazek, od razu ciśnie się jeden scenariusz. Ale może jesteśmy monotematyczni. Ale jak się okazało Ross miał podobny problem. Nie wytrzymał napięcia, że być może to on „poprawiał” po koledze i postanowił porzucić swoją narzeczoną.

Zaręczyny były też dość burzliwe. We wrześniu 2015 roku przyjęła pierścionek za 1 365 000 zł, jednak dwa miesiące później Rick Ross rozmyślił się (nie wiadomo czy Lira oddała prezent zaręczynowy). Później próbowali się zejść, ale bezskutecznie. Być może Rozey przeanalizował jej przeszłość – wcześniej pławiła się w luksusie przy innym hip hopowcu – Drake`u, a wcześniej w trochę niższej, ale nadal topowej lidze – NBA przy jednym z koszykarzy.22-letnia modelka żyła przez chwilę jak w bajce. 40-letni raper rozpieszczał ją do granic możliwości i obsypywał prezentami. Utrzymywał, regulował czynsz, gdy mieszkała w oddzielnym mieszkaniu, płacił za wszystkie zachcianki. Ale nie do końca wychodzi z tego związku stratna. Uważni obserwatorzy cudzego życia zauważyli, że Lira Galore na jednym ze zdjęć, wklejanym, na swoim instagramowym profilu, nadal ma 11-karatowy pierścionek zaręczynowy. Do tego jej konto obserwowane jest przez imponującą rzeszę fanów – 2,7 miliona, co daje jej duże pole manewru w kwestii reklamy i product placementu, a także zaczęła angażować się w projekty modowe i dostaje zlecenia jako modelka.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/lira_galore Czwartek 19.05.2016