Lepsza od Kim - Kylie Jenner

Dawno nie sprawdzaliśmy co słychać u Kylie Jenner. I teraz żałujemy, bo jak się okazało mamy sporo zaległości. Ale jesteśmy pracowici i szybko je nadrobimy.

Młodsza Kardashianka wciąż potrafi zachwycić swoimi kształtami. I chociaż Amerykanie nie marzą o niej tak często jak o jej siostrze, to z pewnością żaden by jej z łóżka nie wyrzucił.

Jest młodziutka. Ma dopiero 20 lat. Co prawda jeszcze nie może legalnie kupować alkoholu, ale może się rozbierać. Czyż amerykańskie prawo nie jest piękne w swym absurdzie?

Sławę zdobyła dzięki udziałowi w programie typu reality show „Z kamerą u Kardashianów”. Jak sama nazwa wskazuje, mogliśmy w nim oglądać całą rodzinkę obecnej żony Kanye Westa – Kim.

Odkąd skończyła 14 lat spotyka się z raperem zwanym Tyga. Słabość do muzyków jest więc popularna w jej rodzinie, chociaż matka wyszła przecież za olimpijczyka, a raczej olimpijkę. Bruce Jenner w wieku 64 lat zdecydował, że nie chce już być mężczyzną i poddał się operacji zmiany płci.

Nieważne są jednak powiązania rodzinne, bo Kylie już od dłuższego czasu robi samodzielną karierę. Oczywiście nie ma wątpliwości, że nazwisko bardzo jej w tym pomogło.


Jest zawodową modelką i od kilku lat gości na okładkach magazynów typu „Cosmopolitan” czy „Teen Vogue”. Wraz z siostrami zaprojektowała kolekcję ubrań, które były dostępne w sieci sklepów PacSun i swoją uroczą buzią firmuje kilka lakierów do paznokci.

Nie znamy się na tych modowych bzdurach, ale znamy się na kobietach. Kylie Jenner jest jedną z lepszych. Nie posiada tyłka wielkości planety jak jej siostra, co sprawia, że jest nieco seksowniejsza. Ale gdyby obie zaproponowały trójkąt, na pewno byśmy nie odmówili.Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.:https://www.instagram.com/kyliejenner/ Piątek 24.02.2017