Lauren Blake od Dana Bilzeriana

21-letnia modelka o boskim ciele jest prymuską na swojej uczelni. Ale żeby nie uchodziła za zbyt grzeczną, naukę przełamuje epickimi wypadami z Danem Bilzerianem i jego ekipą. Poznajcie Lauren Blake, znaną również jako Lauren Boultier.

Jak wiadomo Dan Bilzerian ma najpiękniejsze koleżanki na świecie. Nie wiemy natomiast, co i na jakich zasadach z nimi wyczynia. Do portfela temu facetowi nie zaglądamy... Ale wierzymy, że te wszystkie dziewczyny z jego instagramowych zdjęć po prostu lubią towarzystwo tego samca alfa. Zarośnięty, umięśniony, uzbrojony po zęby w amunicję i pieniądze, z garażem pełnym wyjątkowych fur playboy przemierza świat w poszukiwaniu przygód i uciech cielesnych. Tak moglibyśmy opisać Dana w skrócie. Ok, poczuliśmy się przy nim jak piłkarze okręgówy przy Messim – trzymając się modnych ostatnio porównań piłkarskich.

Ostatnio Dan Bilzerian nawiedził Europę. Po krótkiej wizycie we Francji, wraz ze swoim anturażem, złożonym z wianuszka przepięknych dziewczyn, ruszył do Włoch, bo – jak stwierdził – tam mają lepsze żarcie w postaci wołowego carpaccio. Wśród tych cudnych lasek była m.in. piękna brunetka – 21-letnia studentka, Lauren Blake. Urodziła się we Francji, ale wychowała w San Francisco. Ale ta dziewczyna to nie tylko modelka o ślicznej buzi i perfekcyjnych kształtach. Studiuje biochemię, a jej świetne wyniki potwierdza sam dziekan specjalnym certyfikatem.Lauren uwielbia też podróżować, co widać po jej instagramie. Zdjęcia z pięknych plenerów są na jej koncie równie częstym widokiem, jak foty z siłowni. Widać, że dziewczyna mocno dba o swoją sylwetkę i nie boi się przerzucania żelastwa w siłowni. Zdaje sobie sprawę, że to najlepszy sposób na pozbycie się nadmiaru tłuszczu, więc chwyta za sztangi i hantle w każdej wolnej chwili.

O Lauren Boultier zapewne usłyszymy jeszcze niejednokrotnie, ale póki wytężysz słuch, naciesz oczy widokami pompującymi szybciej krew. Oczywiście ta krew płynie w jedno miejsce...
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/laurenblakeee Piątek 01.07.2016