Laura Giraudi: francuska piękność

Laura w bieliźnie, Laura w stroju kąpielowym i Laura bez stroju. To nasze ulubione kategorie, dzięki którym lepiej poznajemy piękną modelkę z południowej Francji.

Laura Giraudi jest modelką obdarzoną naturalną dla Francuzek z południa oliwkową skórą i naturalnym dla kobiet CKM pięknym biustem. Taki zestaw pasuje idealnie do bikini, które zdaje się być najlepszym przyjacielem modelki. Tu warto zaznaczyć, że Laurze raz po raz zdarza się zgubić górę stroju kąpielowego, ale nas taka opcja jak najbardziej cieszy.

Laura nie prowadzi nader aktywnego życia w social mediach. Instagram choć popularny wśród miłośników kobiecych wdzięków oferuje nam mniej niż sto zdjęć. Chcemy więcej. Facebook, który gromadzi ponad 20 tysięcy fanów, to przegląd najważniejszych sesji opalonej modelki. Twitter, (wydawało nam się, że akurat ta platforma służy politykom, dziennikarzom, a nie modelkom) to konik Giraudi. Mamy jednak pewien postulat. Laura odwiedź nas czasem w internecie.Niedawno nasza modelka stanęła przed obiektywem słynnego fotografa Sylvio Testo, a efekty ich współpracy można zobaczyć na Instagramie modelki.Dodał(a): Aleks fot.:/ instagram.com/lauragiraudi Środa 30.11.2016