Laura Amy – uzależniona od bikini

Ta dziewczyna kocha uprawiać sport i chodzić w bikini. A to się akurat bardzo dobrze składa, bo dzięki tej pierwszej aktywności, jej ciało prezentuje się wprost olśniewająco w skąpym stroju kąpielowym.

Ostatnio coś mamy z tymi Australijkami. Z jakiegoś niewyjaśnionego względu, każda seksowna laska na Instagramie, która wpadnie nam w oko okazuje się być właśnie przedstawicielką tego odległego kraju. Tak było w przypadku Jaylene Cook, Emily Sears i boskiej Anthei Page. Nie inaczej jest również w przypadku seksownej Laury Amy, która nie dość, że pochodzi z Australii, to dodatkowo jest równie olśniewająca co jej krajanki.

Laura Amy to 24-letnia dziewczyna pochodząca z małej mieściny o nazwie Daniel, położonej w na wybrzeżu Australii. Jednak dzięki samozaparciu, pracy no i także dzięki urodzie, Amy udało się jednak wyrwać z rodzinnej miejscowości i wylecieć w świat. Kierunek, który obrała, to nie jak w większości przypadków Stany Zjednoczone, tylko Europa.

I to właśnie na Starym Kontynencie zrobiła karierę i odniosła sukces. Z nikomu nieznanej dziewczyny tak naprawdę znikąd, stała się gwiazdą Instagrama, seksowną fit laską z blisko 300 tys. obserwujących na swoim koncie i kolejnymi reklamowymi kontraktami zapychającymi jej skrzynkę mailową.

Ale nie ma się co dziwić, bo boskie ciało Amy, wyrzeźbione i dopracowane setkami godzin katorżniczych ćwiczeń na siłowni, naprawdę olśniewa. I to nie tylko nas. Przekonajcie się o tym sami oglądając jej kilka seksownych fotek, które dziś dla Was mamy.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Piątek 30.09.2016