Latynoska MILF-a

Jeśli wymiary 90-60-90 są synonimem perfekcji kobiecego ciała, to jej uosobieniem będzie 34-letnia wenezuelska modelka Aida Yespica, która w dokładnie takie wymiary jest wyposażona. Bez nawet jednego centymetra różnicy.

„O matko, czy ta kobieta jest matką?!”, chciałoby się zakrzyknąć widząc boskie ciało Aidy Yespicy. Odpowiedź brzmi: tak, ta seksowna laska ma 34 lata, 8-letniego syna i męża i przy tym wszystkim ciało lepsze niż niejedna 20-latka.

Ciało Yespicy jest tak doskonałe, że pomimo wieku i ciąży, niezmiennie zachowało swoje idealne, chciałoby się rzec „podręcznikowe”, wymiary 90-60-90. Trudno stwierdzić czy to zasługa gorącej, wenezuelskiej krwi, która płynie w żyłach Aidy czy też może intensywnych treningów na siłowni. Pewne jest natomiast jedno: jej ciało jest odporne na procesy starzenia.

Jednak zanim Aida Yespica stała się matką, była równie olśniewająca. W 2002 roku reprezentowała stan Amazonii na wyborach miss Wenezueli i choć nie zdobyła tytułu najpiękniejszej Wenezuelki, to jednak udziałem w konkursie otworzyła sobie mnóstwo karierowych drzwi.W 2003 przeniosła się do Mediolanu, gdzie trafiła na okładki licznych magazynów, w tym „Maxima” czy „GQ”, a także zagrała w wielu reklamach sławnych marek (np. Campari, Nissan), z czego największym sukcesem był udział w spocie u boku Seana Connery’ego. Później było jeszcze lepiej: Aida stała się rozpoznawalną osobowością telewizyjną i prowadziła liczne programy rozrywkowe lub sama w nich występowała.

Obecnie kariera Aidy Yespicy nieco przycichła, a sama modelka nieco zniknęła z show biznesu. Bardziej poświęciła się mężowi i synowi. Pozostała jednak niezmiennie piękną kobietą.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Wtorek 27.09.2016