Latynoska idealna - Yovanna Ventura

Justin Bieber wystawił do wiatru taką piękność? W życiu byśmy czegoś takiego nie zrobili. Yovanna ma nieco ponad 20 lat i kształty idealne, z których jest dumna.

Yovanna Ventura to młodziutka, pochodząca z Miami modelka, która zyskała uwagę mediów na całym świecie, kiedy zaczęła spotykać się z Justinem Bieberem. Sama zainteresowana nigdy nie potwierdziła jakoby z muzykiem łączyło ją coś więcej niż tylko przyjaźń, a tabloidy rozpisywały się o ich rzekomym romansie, a także idealnych kształtach dziewczyny jaka zajęła miejsce Seleny Gomez.

Piosenkarz miał nawet pójść z nią na studniówkę w 2014 roku, kiedy kończyła liceum. Tak się jednak nie stało, ale wystawiona do wiatru Yovanna nie miała problemu ze znalezieniem zastępstwa. Niemniej znajomość z Kanadyjczykiem z pewnością pomogła jej w karierze. Podobnie jak ciało, koło którego nie można przejść obojętnie. Jej wymiary 86-61-91 mówią same za siebie. Dodajmy do tego, że posiada idealną pupę, którą swoją droga bardzo lubi się chwalić zarówno na profesjonalnych sesjach jak i na mediach społecznościowych.

Takie kształty to efekt katorżniczych ćwiczeń i przestrzegania diety. Na Instagramie często dzieli się z fanami informacjami o swoim reżimie treningowym i żywieniowym. Ciężko oprzeć się wrażeniu, że najlepsze czasy jeszcze przed nią. Na razie nie ma na koncie wielu kontraktów, ale współpracowała już z kilkoma agencjami. Trzymamy za nią kciuki. A jeśli jeszcze kiedyś będzie potrzebowała towarzystwa na jakąś uroczystość, to kilku kolegów z redakcji chętnie stanie u jej boku.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/yoventura Czwartek 27.04.2017